اینستاگرام:چطور در آن خوب بفروشیم؟+ ترفندها

اینستاگرام و فروش موفق در آن: ۶ گامی که واقعا کار می کنند

آموزش و یادگیری نحوه فروش دراینستاگرام برای تمامی کسب و کارها و برندهای فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ امکان پذیر است. در واقع این یادگیری به صاحبان مشاغل و افراد کمک می کند تا تا به مشتری ها و مخاطبان واقعی خود دسترسی پیدا کنند و کالا یا خدمت و ایده خود را در معرض دید مشتریان و تمامی کاربران قرار داده و به فروش برسانند.
در حقیقت می توان گفت کسب و کارها از مغازه ها و مراکز خرید و..در سراسر جهان به اینستاگرام رانده شده اند.
براساس آخرین آمارها، ۷۵ درصد از کاربران اینستاگرام پس از بازدید از تبلیغات اینستاگرام اقداماتی مانند بازدید از یک وب سایت یا خرید را انجام می دهند.
اگر تاکنون شما از اینستاگرام و قابلیت های آن برای فروش خود استفاده نکرده اید ممکن است فرصت زیادی را از دست داده باشید!
در این مقاله چندین راهنمایی و راهکار ارائه شده است تا بتواند به شما در یادگیری نحوه فروش و استفاده از آن در اینستاگرام کمک نماید.
قوانین اینستاگرام
• مشخصات کسب و کار خود را در پروفایل پیج اینستاگرام بهینه کنید

می توانیم بگوییم پروفایل اینستاگرام در حال تبدیل شدن به صفحه اصلی جستجو افراد و مشتریان به جای جستجوی گوگل در یافتن برندهاست. این بدان معناست که شما باید زمان و تلاش بیشتری را برای بهتر نمودن صفحه اینستاگرام خود کنید، آنرا زیبا طراحی کنید و در معرض دید مشتریان قرار دهید.

پروفایل اینستاگرام شما باید شامل موارد زیر باشد:

عکس پروفایل یک عکس مناسب را انتخاب کنید که نشان دهنده نام تجاری شما مانند یک آرم یا لوگو باشد تا شرکت و برند شما به راحتی شناسایی شود

Bio مناسب داشته باشید باید یک توضیح مناسب از کسب و کار شما باشد که به مشتریان شما نمایش داده می شود. بگذارید آنها دقیقا همان چیزی که شما قرار است ارائه بدهید بشناسند.

لینک به وب سایت خود بدهید اینستاگرام این قابلیت را قرار داده که شما می توانید آدرس وب سایت خود را در پروفایل صفحه اصلی خود قرار بدهید پس از این قابلیت استفاده کنید و آدرس وب سایت خود را در صفحه اینستاگرام خود اضافه کنید. این یک فرصت مناسب برای برای هدایت ترافیک از پست های خود به وب سایتتان می باشد. ایجاد یک نشانی و آدرس منحصر بفرد سایت نیز این امکان را فراهم می کند تا از اینستاگرام خود بازدید کننده به سمت سایت هدایت کنید.

پروفایل اینستاگرام شما در واقع اولین جایی است که افراد جذب شما می شوند و آنها را می توان به دنبال کردن کسب و کار شما ترغیب نمود. سعی کنید با ایجاد استوری های مرتبط با برندتان و استفاده از عناصر زیبایی شناختی مشتریان جدید را به طرفداران وفادار تبدیل کنید این یک جهش بزرگ برای فروش بیشتر است.

• چگونگی نحوه فروش در اینستاگرام و استفاده از آگهی را بدانید

با ادامه تغییرات الگوریتم اینستاگرام فضای رقابت شدیدی به وجود آمده است تا محتوای شما دیده شود. تبلیغات Instagram به بخش مهمی از استراتژی بازاریابی Instagram برای کسب و کار تبدیل شده است.

هنگامی که پروفایل اینستاگرام خود را تنظیم کردید، در ادامه شما می توانید تصمیم بگیرید که چه مقدار وقت می خواهید صرف کنید، کجا تمایل دارید تبلیغات کنید تا دیده بشوید، و چه مدت زمان می خواهید آن را اجرا کنید.
اینستاگرام به بیزینس ها اجازه می دهد تا گزینه های مختلفی را مناسب کسب و کار آنهاست انتخاب کنند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *