تصاویر در بازاریابی محتوایی/آنچه در مورد رزولوشن عکس باید بدانید

نکات عکس

اشتباهات در اندازه و دقت عکس

گاهیطراحان عکس موردنظر خود را پس از وارد کردن در نرم افزارهای برداری مانند کرل و فری هند کوچک یا بزرگ می کنند چون در ظاهر تغییری نمی کند و کیفیت تصاویر هم تقریبا شبیه به تصویر اصلی می باشد تمام کار طراحی خود را به همین ترتیب ادامه می دهند.

در اینجا باید دقت نمود که بزرگ کردن تصاویر به این صورت باعث کاهش رزولوشن یا دقت عکس خواهد شد زیرا با بزرگ کردن تصویر فاصله نقاط از هم دور می شود و دقت کاهش می باید. طبیعی است که کاهش دقت عکس ها بر روی مانیتور قابل تشخیص نیست مگر اینکه عکس به اندازه بسیار زیادی بزرگ شود.
بنابراین توصیه می شود عکس های خود را ابتدا در نرم افزارهای بیت مپ مانند فتوشاپ ابتدا ویرایش کرده و سپس در اندازه مورد نظر و با دقت مورد استفاده وارد نرم افزارهای برداری کنید تا تصویری مطلوب با حجم فایل متعارف داشته باشید.

سند خود را درست به دست لیتوگرافی برسانید

وقتی سفارشی از سمت مشتری به ما داده می شود و شروع به طراحی و انجام آن می کنیم بعد از طرح های مختلف مختلف به طرح مورد نظر می رسیم
آن را بر روی کاغذ چاپ کرده و یا به صورت نسخه چاپی و فایل به مشتری نشان خواهیم داد. و پس از نظر نهایی مشتری به طرح نهایی می رسیم. البته بعضی مواقع پیش می آید که طرح پس از چاپ مورد تایید مشتری قرار نخواهد گرفت و اینکه نوشته و یا نکاتی از طرح از قلم افتاده باشد. برای جلوگیری از چنین اشکالاتی تایید کتبی مشتری الزامی است. جهت اینکار پرینت نهایی طرح را برای کنترل و امضای نهایی به مشتری تحویل بدهید.بعد از تایید طرح سند تایید شده را جلوی خود قرار داده و از کار نهایی نسخه ای بنام فاینال تهییه نمایید و در دایرکتوری جداگانه ای قرار دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *